Pasākumu industrijas konference

Acinām satikties klātienē un iedvesmoties no 15 nozares profesionāļu stāstiem 2. pasākumu nozares izcilības konferencē “Kad pasākums kļūst par Notikumu. Sākam no jauna.”

Konferencē visas dienas garumā uzzināsim kā pandēmija ir mainījusi pasākumu nozari Latvijā, kādas ir prognozes un nozares nākotnes tendences un apskatīsim visdažādākos pasākumu organizācijas aspektus. Uzzināsim par Latvijā plānotiem lielpasākumiem, runāsim par pasākumiem ārpus Rīgas, apskatīsim novitātes pasākumu tehniskajā realizācijā, pieskarsimies bērnu un sporta pasākumiem, iedvesmosiemies no pieredzes stāstiem.

Konference “Kad pasākums kļūst par Notikumu. Sākam no jauna.” notiks 2022. gada 26. aprīlī viesnīcā Lielupe by Semarah Hotels 8. Latvijas Pasākumu foruma ietvaros. Otrā pasākumu nozares izcilības konference “Kad pasākums kļūst par Notikumu. Nākamais līmenis” valstī noteikto ierobežojumu dēļ ir pārcelta un notiks Rīgā un tiešraidē šogad novembrī. Konferences norises laiks, vieta un programma tiks izziņota septembrī.

Konferences dalībniekiem pieejama arī attālinātā (video straumējuma) versija.

Pasākumu pasūtītājiem

Konference, kas veidota īpaši pasākumu pasūtītājiem - plānotājiem, pasākumu nozares klientiem, mārketinga speciālistiem, personāldaļu darbiniekiem.

Globāls un lokāls skatījums

Konference, kas piedāvā globālu un lokālu skatījumu uz pasākumu nozari, tās nozīmi, attīstību, tendencēm un sniedz nozares vērtējumu.

Vadošie eksperti

Konferences lektori ir vadošie pasākumu nozares praktiķi un saistīto jomu teorētiķi Latvijā - savas jomas profesionāļi.

Jaunas idejas

Konferences 15 lektori sniegs katrs savu individuālu skatījumu uz pasākumu nozari, radot augsni jaunām idejām un citādam skatījumam uz pasākumiem kopumā.

Dzīvā komunikācija

Konferences mērķis ir aicināt auditoriju uz pasākumiem paskatīties kā uz nozīmigu dzīvās komunkācijas rīku, unikālu instrumentu, kas sniedz teju neierobežotas iespējas vēstījuma nodošanā

Izcilība realizācijā

Sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu veidotā konference aicina ikvienu domāt par izcilību pasākumu plānošanā un realizācijā, sasniedzot savus mērķus.

11.00

KAD PASĀKUMS KĻŪST PAR NOTIKUMU

Lektors: Mārcis Gulbis (UNTITLED)TIKT LĪDZ PRĀTAM: KĀ ATGĀDINĀT PAR PASĀKUMU?

Lektors: Andris Saulītis (Sociālantropologs, LTV satura redaktors)KUR IR – TUR RODAS!

Lektore: Jolanta Borīte (Siguldas Devons)12.00

PASĀKUMA SCENOGRĀFIJA VS ARHITEKTŪRA

Lektors: Didzis Jaunzems (Didzis Jaunzems Architecture)KAD VISA PASAULE PULCĒJAS LATVIJĀ

Lektors: Raimonds Strokšs (RA Events)IDEJU RADĪŠANA: JA VAJAG, TAD VAR!

Lektore: Zane Gargažina (Režisore)14.00

CAUR AUSĪM UZ ZEMAPZIŅU

Evija Vēbere (mūziķe)BĒRNI – VISPRASĪGĀKĀ AUDITORIJA

Lektore: Marta Selecka (“Tutas lietu” idejas autore)NO a LĪDZ A

Lektore: Aija Auškāpa (BrainStorm Management)15.00

PASĀKUMS SĀKAS AR SCENĀRIJU

Lektors: Kārlis Anitens (režisors)PASĀKUMU REKLĀMA. JAUNS GADU DESMITS

Lektore: Ieva Irbina (komunikācijas eksperte)NĀKTONES ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

Lektors: Jānis Bukovskis (Those Guys Lighting)16.00

PAR PASĀKUMIEM LATVIJĀ UN PASAULĒ

Valdis Melderis (Radio Skonto un STV ēterea personība)GALDIŅ, KLĀJIES!

Lektors: Māris Jansons (Šefpavārs)DIENAS LOMS PASĀKUMU NOZARES IZCILĪBAS KONFERENCĒ

Edgars Bāliņš (DELFI sociālo tīklu profilu satura redaktors, Eirovīzijas eksperts, Comedy Latvija līdzdibinātājs, grupas Singapūras Satīns dalībnieks)KAD PASĀKUMS KĻŪST PAR NOTIKUMU

Lektors: Mārcis Gulbis (UNTITLED)

TIKT LĪDZ PRĀTAM: KĀ ATGĀDINĀT PAR PASĀKUMU?

Sociālantropologs Andris Saulītis - 2019. gada pasākumu konferences skatītāju visaugstāk novērtētākais lektors - stāstīs, kā pareizi savai lojālajai auditorijai atgādināt par pasākumu norisi. Vienmēr taču pastāv risks to izdarīt pārāk bieži vai pārāk reti.

Lektors: Andris Saulītis (Sociālantropologs, LTV satura redaktors)

KUR IR – TUR RODAS!

Tā ir - "kur ir - tur rodas" un līdzdarbība, sadarbība un koprade ir tas, kas atšķir pagātnes un nākotnes pasākumus. Pasākuma apmeklētājs, dalībnieks, līdzorganizators kļūt par pasākuma vēstnesi un iesaistās gan pasākuma komunikācijā (kas bieži vien ir efektīgāka nekā tradicionālo mediju reklāma), gan piedalās pasākuma satura veidošanā. Jolanta stāstīs par savu pieredzi, aizraujot visus Latvijas novadus un iesaistot tos LV100 programmas pasākumu norisē.

Lektore: Jolanta Borīte (Siguldas Devons)

PASĀKUMA SCENOGRĀFIJA VS ARHITEKTŪRA

Pēdējo gadu laikā Latvijā sevi kā vienu no vadošajiem lielu pasākumu scenogrāfiem ir pieteicis jaunās paaudzes pieprasītais arhitekts Didzis Jaunzems. Kas ir svarīgākais pasākumu scenogrāfa darbā un kas ir kopīgais un atšķirīgais noformējot pasākumus un projektējot ēkas?

Lektors: Didzis Jaunzems (Didzis Jaunzems Architecture)

KAD VISA PASAULE PULCĒJAS LATVIJĀ

Četras reizes Latvija ir uzņēmusi visaugstākā līmeņa autosporta sacensības – FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu “Neste World RX of Riga” un pasākuma rīkotāji par savu darbu ir saņēmuši augstu starptautisku novērtējumu. Raimonds Strokšs stāstīs, kā atšķiras lokālu un starptautisku pasākumu rīkošana, ar kādiem izaicinājumiem jāsaskaras, uzņemot Latvijā lielus starptautiskus sporta pasākumus.

Lektors: Raimonds Strokšs (RA Events)

IDEJU RADĪŠANA: JA VAJAG, TAD VAR!

No mums prasa idejas, kaut ko nebijušu, kaut ko neparastu, neredzētu un jaunu. Var jau sūdzēties - cik tad var vienmēr kaut ko jaunu, bet šo radošo procesu var uztvert arī kā azartu, kas ļauj izkāpt no komforta zonas, atrast jaunus risinājumus un neapstāties pie pirmajām idejām. Kā paplašināt savu redzējumu uz pasauli, mērķtiecīgi attīstīt un trenēt savu radošumu? Vai radošā domāšana ir talants vai prasme, ko var apgūt ikviens? Režisore Zane Gargazina stāstīs par savu pieredzi - kur smelties idejas un enerģiju, kad paralēli jādomā par neskaitāmiem projektiem un, kad nav laika ievilkt elpu, ka jau jāmetas iekšā nākamajā uzdevumā.

Lektore: Zane Gargažina (Režisore)

CAUR AUSĪM UZ ZEMAPZIŅU

Kas ir skaņu identitāte un cik lielu lomu tā spēlē attiecību veidošanā ar patērētāju? Vai dzirdi kā skan ugunskurs, pamatskola, mežs, vai sabiedriskais transports? Kā skaņa ietekmē mūsu pieredzi ikdienas saskarsmē, no zīmola skaņu identitātes līdz playlistei pasākumā. Par mūzikas saikni ar zemapziņu runās mūziķe Evija Vēbere, kuras balss un ekspresija kompozīcijā nepaliek nepamanīta.

Evija Vēbere (mūziķe)

BĒRNI – VISPRASĪGĀKĀ AUDITORIJA

Bērni ir pasākumu jomas visprasīgākā auditorija un bērniem rīkota pasākuma novērtējumu jūs redzēsiet sekundes laikā - nav nepieciešami nedz pētījumi, nedz datu vākšana un analīze. "Tutas lietu” idejas autore, populārā TV raidījumu vadītāja Marta Selecka dalīsies savā pieredzē, kas jāņem vērā, strādājot ar bērnu auditoriju.

Lektore: Marta Selecka (“Tutas lietu” idejas autore)

NO a LĪDZ A

Kā vienkārši puikas no Jelgavas kļuva par Latvijas populārās mūzikas labāko eksportpreci, kā grupas "BrainStorm" (Prāta Vētra) menedžments no viena cilvēka darba hobija līmenī ir kļuvis par nopietnu uzņēmumu, kas nu jau darbojas visdažādākajos mūzikas un pasākumu industrijas segmentos - stāstu no a līdz A izstāstīs grupas menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa.

Lektore: Aija Auškāpa (BrainStorm Management)

PASĀKUMS SĀKAS AR SCENĀRIJU

Pasākuma veiksmi nosaka ne tikai laba programma, vadītājs, noformējums, tehniskie risinājumi vai komandas darbs. Ja pasākuma scenārijs ir uzrakstīts neprasmīgi, tad nekas vairs nepalīdzēs un pasākums būs lemts neveiksmei. Kārlis Anitens pastāstīs ar ko labs scenārijs atšķiras no slikta un dalīsies pieredzē par to, kādam jāizskatās ideālam scenārijam.

Lektors: Kārlis Anitens (režisors)

PASĀKUMU REKLĀMA. JAUNS GADU DESMITS

Ir pienācis 2020. gads un cilvēku informācijas patērēšanas algoritmi dinamiski mainās. Kādas pasākumu komunikācijas platformas paliek pagātnē, kas ir šībrīža dažādu auditoriju sasniegšanas metodes un kādas tendences redzamas pasaulē un Latvijā pasākumu komunikācijā - par to stāstīs pasākumu komunikācijas eksperte Ieva Irbina, kura darbojas komunikācijas jomā kopš 1998. gada.

Lektore: Ieva Irbina (komunikācijas eksperte)

NĀKTONES ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

"Those Guys Lighting" komandas veidotie multimediju elektronikas projekti šķietami ir nākotnes risinājumu prototipi, taču sekojot elektronikas un gaismu risinājumu pionieriem pasaulē, daudzas idejas Latvijas pasākumos iespējams realizēt jau šobrīd. Jānis no "Those Guys Lighting" stāstīs par pēdējā laikā realizētajiem projektiem Latvijā un dos ieskatu, kādas iespējas paveras pasākuma rīkotājam, izmantojot speciāli pielāgotus multimēdiju risinājumus. Interesanti, ka Jānis savu pirmo instalāciju, kas darbojas ar mikrokontroliera palīdzību, izgatavoja pirms 10 gadiem un tā joprojām aktīvi strādā Zinoo centrā.

Lektors: Jānis Bukovskis (Those Guys Lighting)

PAR PASĀKUMIEM LATVIJĀ UN PASAULĒ

Valdis Melderis ir bijis pasākumu moderators ne tkai Latvijā, bet arī Stokholmā, Helsinkos, Tallinā, Pērnavā, Viļņā, Budapeštā, Briselē, Marbelā, Monako, San Francisko un pat Dubajā. Kas kopīgs pasākumiem visā pasaulē, ar ko atšķiras Latvijā organizētie pasākumi? Ko Latvijas pasākumu rīkotājiem būtu jāmācās no pasaules, un kas ir tas, ko no mēs varētu ieteikt pasākumu rīkotājiem ārvalstīs? Valdis Melderis aicinās Latvijas pasākumu nozari īsā ceļojumā cauri globālajai pasākumu pasaulei.

Valdis Melderis (Radio Skonto un STV ēterea personība)

GALDIŅ, KLĀJIES!

Pasākumu ēdināšana ir īpaša nozare - vienlaikus daudziem, iespējams, tūkstošiem cilvēku ir jāsaņem ēdiens, tas jāgatavo ne vienmēr piemērotās vietās, taču vienlaikus - tā ir unikāla iespēja pārsteigt cilvēkus. Ar ko ēdināšana pasākumos atšķiras no ēdināšanas mājās vai restorānā un kādas ir jaunākās pasākumu ēdināšanas tendences, par to stāstīs pasākumu ēdināšanas guru ar pieredzi nozarē kopš 1997. gada - Māris Jansons.

Lektors: Māris Jansons (Šefpavārs)

DIENAS LOMS PASĀKUMU NOZARES IZCILĪBAS KONFERENCĒ

Šeit nav daudz ko piebilst - dāmas un kungi, Latvijas pasākumu industrijas konferenci noslēgs viens no 2019. gada konferences populārākajiem nozares ekspertiem - Edgars Bāliņš.

Edgars Bāliņš (DELFI sociālo tīklu profilu satura redaktors, Eirovīzijas eksperts, Comedy Latvija līdzdibinātājs, grupas Singapūras Satīns dalībnieks)

ESI PASĀKUMU NOZARES EPICENTRĀ!VIENKĀRŠA PIETEIKŠANĀS

Piesakieties elektroniski mūsu reģistrācijas sistēmā. Aizpildiet nepieciešamo informāciju un mēs jums nosūtīsim elektroniski ģenerētu rēķinu. Vairāk par mūsu cenu politiku skatieties mūsu cenu lapā.

 • Īpašs piedāvājums!

  € 150

  • reģistrējoties visām
   6. Latvijas Pasākumu foruma aktivitātēm
   (iekļaujot pasākumu industrijas konferenci)
  Reģistrēties
 • Zema cena!

  € 120.00

  • reģistrējoties
   pasākumu industrijas konferencei
   "Kad pasākums kļūst par Notikumu”
  Reģistrēties
 • Piedāvājums piegādātājiem!

  € 300

  • reklāmas aktivitāšu organizēšanai,
   stendu un aktivizāciju realizācijai
   6. Latvijas foruma ietvaros
  Pieteikties
Nozīmīga informācija:

Cenas piedāvājumos un aprēķinos ir norādītas bez Pievienotās vērtības nodokļa. Pudienu piedāvājuma cena - 5 eiro (bez Pievienotās vērtības nodokļa). Šeit noteiktā dalības maksa ir spēkā tad, ja dalībnieks reģistrējies foruma rīkotāju noteiktajā kārtībā, termiņos un savlaicīgi veicis elektroniskā priekšapmaksas rēķina apmaksu. Pasākumu foruma rēķini tiek ģenerēti automātiski reģistrācijas sistēmā Beatris un tos nav iespējams iesniegt citādā veidā. Par atsevišķu samaksu iespējams pārveidot vai mainīt rēķinu saturu – ja tas nepieciešams, lūgums sazināties ar mums - info@pasakumuforums.lv

Dalības maksā iekļauts: Dalība konferencē; Identifikācijas karte, izdales materiāli un kafijas pauze. Dalības maksā nav iekļauts: Nokļūšana uz/no Pasākuma foruma norises vietas; Nakšņošanas izdevumi; Pusdienas (pusdienu piedāvājums pieejams par atsevišķu samaksu reģistrācijas laikā); Papildus reklāmas un aktivizāciju izmaksas; Izvēles kultūras programmas izmaksas (ar konferenci nesaistītu kultūras pasākumu apmeklējums).

Arhīvs 2019
Latvijas Pasākumu foruma un pasākumu industrijas konferences "Kad pasākums kļūst par Notikumu” organizators ir SIA “UNTITLED”.
Mūsu kontakti:

e-pasts: info@pasakumuforums.lv
tālrunis: 67333784
pasta adrese: Valmieras iela 3 k-2 - 1A, Rīga, LV-1009

Sociālie tīkli: