Pasākumu industrijas konference

Mēdz sacīt, ka velns slēpjas detaļās un tas ir zināms ikvienam pasākumu organizatoram. Tikai daudzas, sākumā šķietami sīkas lietas, saliekot kopā, rodas pasākums, kurš paliek atmiņā, kurš atstāj nospiedumu, kurš pārtop Notikumā. Šogad pasākumu konferencē paskatīsimies uz pasākumu no 15 pilnīgi dažādiem skatu punktiem - katrs no tiem ir svarīgs, ja gribam, lai mūsu pasākums kļūst par Notikumu.

Pasākumu pasūtītājiem

Konference, kas veidota īpaši pasākumu pasūtītājiem - plānotājiem, pasākumu nozares klientiem, mārketinga speciālistiem, personāldaļu darbiniekiem.

Globāls un lokāls skatījums

Konference, kas piedāvā globālu un lokālu skatījumu uz pasākumu nozari, tās nozīmi, attīstību, tendencēm un sniedz nozares vērtējumu.

Vadošie eksperti

Konferences lektori ir vadošie pasākumu nozares praktiķi un saistīto jomu teorētiķi Latvijā - savas jomas profesionāļi.

Jaunas idejas

Konferences 15 lektori sniegs katrs savu individuālu skatījumu uz pasākumu nozari, radot augsni jaunām idejām un citādam skatījumam uz pasākumiem kopumā.

Dzīvā komunikācija

Konferences mērķis ir aicināt auditoriju uz pasākumiem paskatīties kā uz nozīmigu dzīvās komunkācijas rīku, unikālu instrumentu, kas sniedz teju neierobežotas iespējas vēstījuma nodošanā

Izcilība realizācijā

Sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu veidotā konference aicina ikvienu domāt par izcilību pasākumu plānošanā un realizācijā, sasniedzot savus mērķus.


Arhīvs 2019
Latvijas Pasākumu forumu rīko: Nodibinājums "Latvijas Pasākumu forums"

reģistrācijas numurs 40008313881
juridiskā adrese: Valmieras iela 3 k-2 - 1A, Rīga, Latvija, LV-1009

Pasākuma producents: UNTITLED originals
Pasākuma video risinājumu nodrošinājums: UNTITLED studios
Mūsu kontakti:

e-pasts: info@pasakumuforums.lv
tālrunis: 67333784
pasta adrese: Valmieras iela 3 k-2 - 1A, Rīga, LV-1009

Sociālie tīkli: